7/24 Hizmetinizdeyiz
Manavgat Baca Temizleme

Fatih Lavabo Tıkanıklığı Açma

 

Fatih Lavabo Tıkanıklığı Açma

Manavgat lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanmak isteyen müşteriler sitemiz üzerinden ya da iletişim numaralarımız vasıtası ile bizimle irtibat kurabilir ve destek alabilirler.

Kişilerin teknik yardım ve desteğe en çok ihtiyaç duyduğu konulardan biri de lavabo tıkanıklığı açma konusudur. Özellikle evlerde tıkanmış lavabolar ev sahiplerinin adeta kabusu olur. Çünkü tıkanan lavabolar kullanılamaz hale gelir ve dolayısıyla ev sahipleri ev işlerini göremez hale gelirler.

Tıkanmış lavabo nasıl açılır konusunda pek çok kişi yanlış yöntemler uygulamaktadır. Kişiler özellikle bilip bilmeden lavabo açıcı adı altındaki her ürünü satın alıp lavaboya dökebilmektedir. Bu tip kimyasal içerikli lavabo temizleyici ürünler lavaboyu açma özelliğine sahip olduğu kadar lavaboya yani lavabo borularına zarar da verebilmektedir. Bu nedenle iyice araştırılmadan bu tip ürünler satın alınmamalı ve kalitesiz lavabo açma ürünleri kullanılmamalıdır.

Piyasadaki Lavabo Açıcı Ürünler İşe Yarar Mı?

Öncelikle bu sorunun cevabını doğru bir şekilde vermek için lavabonun ne derecede tıkandığını bilmek gerekir. Eğer tıkanma sorunu olan lavabonun borularında tam bir tıkanma durumu söz konusu değil ise yani yavaş yavaş olsa bile su akışı varsa bu durumda kaliteli bir lavabo açma ürünü lavaboya hazırlanıp dökülerek boruların temizlenmesi mümkün olabilir.

Ancak lavabo tıkanıklığı açıcı ürünler kullanılacağı zaman kişiler oldukça dikkatli olmalıdır. Zira lavabo açıcı ürünlerin içinde bulunan ve lavabo borularının ve lavabo giderinin temizlenmesini sağlayan kimyasal maddeler insan sağlığına oldukça zararlı maddelerdir. Bu nedenle bu tip ürünler uygulanacak ise kişilerin bu ürünleri hazırlarken eldiven kullanması, bu kimyasal maddeleri çok koklamaması ve göz ile temas etmesi riskinden kendilerini en iyi şekilde korumalarında yarar vardır. Aksi takdirde kişiler lavabo açayım derken kendi sağlıklarından olabilir ve sağlık yönünden vücutlarına büyük hasarlar verebilirler.

Lavabo Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Lavabo açma konusunda teknik yardım ve desteğe ihtiyaç duyan kişiler ekibimizden yardım almak için bize başvurdukları takdirde lavabo sorunları en kısa sürede ekibimiz tarafından çözülmektedir. Müşteriler bizimle irtibat kurup sorunlarını belirttikleri takdirde müşterilerin vermiş oldukları adrese müşterilerin istediği gün ve saat aralıklarında teknik ekibimiz içinde bulunan uzman personellerimiz belirtilen ev adresine giderek sorunu en kısa sürede gidermektedirler.

Öncelikle tecrübeli çalışanlarımız tıkanıklık sorunu yaşanan lavaboyu ve lavabonun gider borularını inceleyerek lavabo tıkanıklığı nedenini tespit etmeye çalışırlar. Lavabodaki tıkanma sebebi tespit edildikten sonra müşteriye lavabonun tıkanma nedeni ve tıkanıklığı açmak için yapılması gereken işlemler anlatılır. Müşteriye durum hakkında detaylı bir şekilde bilgi verilmesinin ardından lavabo tıkanıklığını gidermek için gerekli tamir ve onarım işlemlerine başlanır. Su akışının kesilmesi yani su vanalarının kapatılmasının ardından lavabonun gider boruları yerinden sökülür ve eğer boru içleri temizlenebilir bir durumda ise çalışanlarımız tarafından temizlenir.

Eğer lavabonun gider boruları yıpranmış ve eskimiş ise, boruların içi pas ve kir tutmuş ve temizlenemeyecek bir hale gelmiş ise ya da boru içi temizlense bile kısa sürede tekrardan tıkanabilecek bir halde ise bu durumda boruların yeni borular ile değiştirilmesi en sağlıklı çözüm olacaktır. Böyle bir durumda müşteri bilgilendirilir ve müşteri onay verdiği takdirde mevcut eski ve yıpranmış, kullanılması faydadan çok zarara yol açabilecek olan borular yerinden sökülür. Yerine yeni ve kaliteli, sağlam lavabo gider akışını en iyi şekilde sağlayacak borular monte edilir.

Manavgat lavabo gideri tıkanıklığı açma

Her türlü lavabo tıkanıklığı sorunlarında ve tesisat sorunlarında bize ulaşıp  ekibimizden en kolay ve en ekonomik şekilde Manavgat lavabo açma hizmeti alabilirsiniz.

 

Hizmet Verdiğimiz Yerler

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ